Picture of a colored butterfly

אתם טובים ואתם יודעים את זה! עכשיו הגיע הזמן שכל העולם יידע את זה.

הו, בדיוק!

למה יחסי ציבור?


יחסי ציבור נחשבים לדרך הפרסום האלגנטית והיעילה ביותר. במקום שאתם תעידו על עצמכם, כלי תקשורת חשובים, מרכזיים ומשפיעים, נותנים לכם במה ומאפשרים לכם להדגים את המומחיות שלכם.

יחסי ציבור הם כלי עוצמתי, והשילוב שלהם עם שיווק 'מפה לאוזן', עשוי לגרום לכם לנסוק לגבהים חדשים. האישור הזה למומחיות שלכם, לאיכות של המוצר שאתם מציעים או ליכולות שלכם, על ידי כלי תקשורת מרכזי ומשמעותי, יש לו כוח רב, מפני שהוא מעיד שעברתם את הסינון הקפדני והמקצועי של העיתונאי והעורך בדרך לפרסום המיוחל.

בנוסף, יחסי ציבור מגיעים להרבה יותר אנשים מאשר פרסום 'מפה לאוזן' מצד אחד, ומצד שני הם גם זולים מרכישת מדיה בערוץ תקשורת מרכזי /עיתון ארצי והרבה יותר אמינים

מי יכול ליהנות מיחסי ציבור?


יחסי ציבור נכנסים לתמונה כשארגון, חברה או עסק יציב ומבוסס צריכים להיכנס לתודעה של קהל יעד מסוים, כזה שניתן להגיע אליו דרך אמצעי התקשורת. לקוחות המשתמשים ביחסי ציבור רוצים שיכירו את התחום והמומחיות שלהם טוב יותר, הם רוצים "לדבר" באמצעות הכתבות בתקשורת אל קובעי המדיניות או למתג את עצמם כמעצבי דעת קהל.

יש גם רשימה של תחומים שכלי התקשורת מתייחסים אליהם בחשדנות, וכאן נדרשת "יד" של משרד מתמחה ויצירתי, שיצליח לפרוץ את גבולות ההתנגדות, בדרך כלל, בשילוב עם מדיה קנויה.

בעידן הדיגיטלי המהיר שאנו חיים בו, יש הרבה עסקים שבכלל זקוקים כרגע להגדלת המכירות, והזירה הדיגיטלית היא הנכונה להם. לאלה יהיה נכון יותר להשקיע את התקציב שיש להם בקידום הנוכחות והמכירות שלהם באונליין. למידע נוסף

מה אנחנו עושים?


colorfull butterfly

יצירת תכנית אסטרטגית תקשורתית

למידה מעמיקה של לקוחות המשרד, קהלי היעד שלהם וטרגוט מדויק שלהם באמצעות המסרים הנכונים להם, מבטיחה שהתוצאות שתקבלו תהיינה מדויקות יותר. בנוסף, ההתמחות שלנו בלקוחות מורכבים מתחומים כמו הייטק, חינוך ואקדמיה וארגונים כלכליים, חברתיים ופוליטיים, מאפשרת לנו לייצר עבורכם מסר בהיר לתקשורת.

colorfull butterfly

יחסי ציבור בתקשורת הישראלית, היהודית והבינלאומית

כל אחד מלקוחות המשרד זקוק לתוצאות אמיתיות בכלי תקשורת שונים. למשרדנו היכרות עניפה ועמוקה עם העיתונאים והעורכים בכלי התקשורת המרכזיים בישראל ובעולם, וכן בעיתונות היהודית הפועלת בצפון אמריקה ובאירופה.

colorfull butterfly

טיפוח וחיזוק המותג והארגון שלכם

יחסי ציבור הם מוצר שמאפשר לעיתונאים ולעורכים הרלוונטיים להכיר אתכם לעומק, לפוגג התנגדויות שאולי היו להם, ללמוד טוב יותר על האנשים והערכים שמאחורי הארגון ולסקר אתכם מנקודת מבט חיובית הרבה יותר. התהליך הזה מוביל בסופו של דבר לתדמית חיובית שלכם בעיני הציבור.

colorfull butterfly

זיקוק הסיפור שלכם

לא מעט ארגונים, אפילו הגדולים בהם, מגיעים הרבה פעמים לתהליך יחסי הציבור, כשהם בכלל לא יודעים כיצד להציג את עצמם לתקשורת בצורה מעוררת עניין. מאידך, גם ביחסי ציבור, לרושם ראשוני השפעה מכריעה על היחסים שלכם עם התקשורת. העבודה איתנו מסייעת בזיקוק הסיפור התקשורתי ודיוק הפיטצ' שלכם לרמה שמביאה תוצאות אמיתיות ואיכותיות בתקשורת.

למה אנחנו?


butterfly

עם שני עשורים בתקשורת - משני צדי המתרס - אנחנו מביאים לשולחן מערכת קשרים עניפה בתקשורת הישראלית, הבינלאומית והיהודית.

הבנה והיכרות יסודית עם עבודת מערכות התקשורת, חשיבה יצירתית וכתיבה עיתונאית.

ניסיון רב שנים בליווי ארגונים, מוסדות חינוך, עיריות, פוליטיקאים, עמותות, חברות הייטק וחברות עסקיות בניהול יחסי ציבור, גיבוש אסטרטגיה תקשורתית, ניהול קמפיינים, משברים בתקשורת ועוד.

ויותר מהכל, אנחנו נחושים ולא מוותרים, עד לתוצאות המיוחלות!

שותפים לדרך


טוב, אפשר להתקדם?


התקשרו או השאירו פה פרטים, ונחזור אליכם בהקדם לשיחת היכרות ראשונית!

אני מסכים לקבל חומרים בדוא״ל ואני יכול לבטל בכל עת