מה עסקים צריכים?

יותר לידים, יותר לקוחות

בדיוק!

מה זה שיווק דיגיטלי?


דיגיטל הוא שם קוד לכל הפעולות שעושה עסק באונליין כדי למכור או להגיע ללקוחות פוטנציאליים חדשים. זה מתחיל בהקמת פלטפורמות: אתר אינטרנט, עמוד נחיתה או חנות דיגיטלית. זה כולל יצירת תוכן אורגני מקורי שיגרום לכם להתבלט מעל המתחרים. וזה קידום ממומן של המוצר או השירות שלכם באמצעות קמפיינים ממומנים בגוגל, בפייסבוק ובאינסטגרם, תוך טרגוט מדויק של קהלי היעד שלכם.

למה זה טוב?


היום כל בעלי העסקים הקטנים מבינים שהם צריכים להיות בדיגיטל.

מאמני כושר שלא חשבו שיש להם מה להציע מרחוק, מצאו דרכים יצירתיות לאפשר ללקוחות שלהם להמשיך בשגרת האימונים שלהם מצד אחד, ולהתפרנס בתקופה כלכלית מטורפת מצד שני. בעלי חנויות בוטיק ובתי קפה שהתפרנסו קודם מהתעבורה השכונתית, מצאו עצמם מחשבים מסלול מחדש כדי להמשיך להתקיים. יועצים, עורכי דין ואפילו רופאים גילו שגם הם יכולים להציע את המומחיות שלהם בימים שריחוק חברתי הוא המסר הכי חשוב כדי לשרוד. המשותף לכולם הוא שהם הבינו בזמן שאפשר ושחייבים למכור ולעבוד באונליין.

ככל שתקדימו לייצר לעסק שלכם זירת פעילות דיגיטלית, ככה תבטיחו את יציבותכם העסקית והכלכלית, גם בימים שהקורונה תהייה זיכרון רחוק.

למה אנחנו?


hero shot of group

עם התמחות מיוחדת בהקמת פלטפורמות ממירות ויצירת תוכן שמוביל למעורבות, אנחנו יודעים לגרום ללקוחות שלכם לעצור ולהקשיב למה שיש לכם להגיד. הלקוחות שלכם, גם הם מוצפים במידע ובפרסומות. כדי שיעצרו וייכנסו אליכם, צריך להציע להם ערך אמיתי. את זה בדיוק אנחנו מציעים לכם בכל אחד ממרכיבי החבילה שלנו לעסקים קטנים.

שותפים לדרך


אומרים ש...


A testimonial picture
טל גבעוני
סטודיו לצילום

״בזכות העבודה עם shepaz הגעתי לקהלים שלא חשבתי שאגיע אליהם, בטח לא בתקופה כמו תקופת הקורונה. הצוות של shepaz עשה עבודה יסודית, גם מבחינת הקריאייטיב וגם מההיבט של שיווק דיגיטלי והתמצאות בכל נושא השיווק ברשתות. זה פשוט עבד בצורה המוצלחת ביותר״.

A testimonial picture
ד״ר דורון עמוסי
כותב הספר ״יומן. רופא משפחה״

"״הגעתי ל-shepaz לקידום ספר ביכורים שהוצאתי. במהלך העבודה הייתה לי תחושה, מביך לומר, שאכפת לה יותר מאשר לי, לגבי דחיפת הספר קדימה. בחודשים שעבדנו יחד הספר התעורר לחיים, בדיגיטל ובתקשורת, ברמה כזו שקשה היה לי לעקוב אחר תכניות הרדיו עמן הייתי בקשר. תודה שלי, בפעם המי יודע כמה…״ צילום: טלי שיאצו".

A testimonial picture
מרכוס שיינר
SKY IMU

"שלי והצוות הקימו לנו עמוד נחיתה מרשים, יצרו לנו תכנים שסקרנו את קהלי היעד שלנו והקימו קמפיין ברשתות החברתיות שהביא מתעניינים חדשים למוצר שלנו. מבחינתנו, קיבלנו צוות שיווק שלם שמתמחה בכל תחום הדיגיטל והרשת".

תשקיעו קצת, תקבלו הרבה


illustration of a gazel

חבילת דיגיטל מדויקת לעסקים קטנים

  • תחקיר ותכנית פעולה אסטרטגית לקידום הדיגיטלי שלכם
  • הקמה ועיצוב של עמוד נחיתה שהמטרה שלו להביא לכם ״לידים״
  • יצירה וכתיבה של תכנים מקוריים ואיכותיים ופרסומם ברשתות החברתיות
  • עיצוב מודעות לפרסום ברשתות החברתיות תוך שימוש בשפת המותג
  • קידום ממומן* שהמטרה שלו היא להביא לכם לקוחות חדשים!
  • כל זה בתקציב של 4,200 ש״ח לחודשבתחייבות לשלושה חודשים
  • כן! איך מצטרפים?
  • *יש לקחת בחשבון תקציב מדיה לפרסום ברשתות החברתיות שיחויב ישירות מכרטיס האשראי של הלקוח
  • **החבילה היא בהתחייבות לשלושה חודשים, כשהמטרה היא למקסם את התוצאות שניתן לייצר עבור הלקוח
  • ***המחיר אינו כולל מע״מ

רוצים יותר לידים?


השאירו פה את הפרטים שלכם ונחזור אליכם תוך מספר שעות

אני מסכים לקבל חומרים בדוא״ל ואני יכול לבטל בכל עת